Detektivní služby

  • monitorování prostor
  • sledování osob
  • kontrolu zaměstnanců na nemocenské
  • kontrolu pracovníků na (detašovaných) pracovištích
  • sledování vozidel pomocí GPS lokátoru

"Monitorování prostor" Pokud vlastníte například obchod a máte podezření, že vám tam personál nedělá co má a navíc krade. Máme řešení. Pomocí miniaturní bezdrátové barevné kamery se zvukem, si můžete ověřit své podezření.

"Sledování osob" Nevíte co Váš druh, partner nebo třeba potomek dělá? Pomocí této služby, se to dovíte.

"Kontrola zaměstnanců" Od začátku roku 2009, kdy došlo ke změnám ve vyplácení nemocenské, se začíná více uplatňovat i tato služba. Provedeme dle předchozí domluvy kontroly na adrese zaměstnance. Pokud nebude napoprve zastižen, zpravidla provádíme ještě jednu pozdější kontrolu. Vše je dokumentováno AV nahrávkou s časem.

"Kontrola pracovníků" Tato služba slouží ke zjištění, zda pracovníci na externím pracovišti pracují jak mají. Náš pracovník bude prostor sledovat dle ujednaných pokynů a vysledek Vám bude předán včetně AV nahrávky s časem.

"Sledování vozidel pomocí GPS" Jednoduchá instalace našeho GPS lokátoru do interiéru vozidla, Vám dá přehled o tom, kde se všude Vaše vozidlo pohybovalo pomocí map na internetových prohlížečích. Nebo zjistíte pomocí dotazu kde právě vozidlo je. Využití je velmi široké, od zjištění polohy v případě odcizení nebo nehody v neznámém prosředí, až po sledování firemního vozidla či :-) ....atd